Spotřební materiál pro tisk

Veškeré spotřební materiály pro tisk  značky ActiveJet jsou vyráběny a testovány v nejmodernějších zařízeních. Většina produktů je 100% nová, vyráběna z nových, nepoužívaných komponentů.

Testování a kontrola jakosti sestává z ověření parametrů: čas schnutí, hustota tisku, bod varu, viskozita, povrchové napětí, barevné spektrum a pH.

V případě renovovaných výrobků někdy výrobci a renovátoři používají tiskové hlavy, které byly již opakovaně několikrát používány.

U výrobků ActiveJet je toto nemyslitelné, u renovovaných produktů značky ActiveJet se používají pouze originální výrobky maximálně jednou použité. Všechny inkoustové cartridge ActiveJet mají díky použitým komponentům parametry téměř shodné s originálními produkty.

Propracovaným systémem testování, používáním nejlepších materiálů, zejména inkoustů nejvyšší kvality, získávají výrobky ActiveJet řadu ocenění při srovnávacích testech kvality.

I od uživatelů obdržely výrobky ActiveJet prestižní ocenění „Zlatý Laur 2009“ v kategorii „Spotřební materiály pro tisk“ . Ocenění je o to cennější, že o tento titul soutěžili i výrobci originálního spotřebního materiálu.

Představení značky a veškeré informace o výrobci lze shlédnout v této prezentaci.