Tonery HP
V kategorii tonery HP naleznete širokou nabídku vynikajících tonerů HP ActiveJet za příjemné ceny. Jedná se o alternativní, ve všech parametrech kompatibilní tonery HP pro tiskárny, kopírky, faxy a další zařízení Hewlett Packard.

Kvalita tonerů HP zaručena

Nabízíme výhradně vysoce jakostní alternativní tonery HP, nové nebo profesionálně renovované tonery se zárukou kvality, garantovanou systémem jakosti a certifikací ISO9001 a ISO14001. Neustálým testováním tonerů, používáním materiálů nejvyšší jakosti a špičkové technologie, získávají naše tonery HP řadu ocenění při srovnávacích testech kvality.

Tonery HP skladem!

U všech tonerů HP uvádíme aktuální počty kusů a dostupnost na skladě. Možnost sledování online stavu zaručuje, že počet vybraných produktů obdržíte vždy včas!

Rychlé dodání

Nabízíme vysokou rychlost dodání v Brně i po celé ČR. Objednejte si do 16 hodin, ještě dnes budeme expedovat a zítra můžete toner používat. Nabízíme také osobní odběr v našem skladu v Brně, samozřejmě zdarma.

Doprava ZDARMA

Objednejte si zboží v celkové hodnotě nad 1210 Kč vč. DPH a dodání bude zcela zdarma!. Tonery HP můžete zakoupit také osobně v naší kamenné prodejně v centru Brna.

Záruka 5 let na laserové tonery

Pokud se přes veškeré úsilí, které je výrobě tonerů HP věnováno, vyskytne jakýkoliv problém, zaručujeme bezproblémovou reklamaci výměnou. Na všechny laserové tonery HP poskytujeme nadstandardní záruku 5 let!

O kvalitě tonerů HP se přesvědčilo již mnoho našich spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se věrným zákazníkem ActiveJet Brno i Vy!


, ,