Cartridge a náplně do tiskáren HP


V kategorii cartridge HP nabízíme inkoustové náplně do tiskáren Hewlett Packard. Jedná se o vynikající alternativní cartridge HP ActiveJet za příjemně nízkou cenu, jejichž kvalita je naprosto srovnatelná s originálními náplněmi HP.

Prodej cartridgí HP a náplní do tiskáren je oblast, kde se pohybujeme více jak 10 let, a proto vám můžeme garantovat, že používáním alternativní cartridge HP dosáhnete špičkových výsledků při úspoře nákladů na tisk až 60%.

Cartridge HP – vynikající poměr kvality a nízké ceny

Nabízíme široký sortiment inkoustových náplní HP, které zaručují vysoký výkon a minimální poruchovost tisku u všech typů tiskáren HP:

ActiveJet splňuje certifikaci ISO9001 a ISO14001. Proto naše Cartridge HP dosahují nejvyšší možné kvality tisku. Důvěřujte ActiveJet, vítězi testu PC World 04/2012!

Osobní odběr Brno zdarma a rychlé doručení

Možnost vyzvednutí zboží v našem skladě v Brně je další nespornou výhodou nákupu v e-shopu ActiveJet:cz. Náplně do tiskáren HP nakoupíte levně za ceny na internetu a vyzvednete si je ještě dnes! Nebo si cartridge nechte rychle zaslat – třeba zdarma:

O kvalitě náplní HP se přesvědčilo již mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se věrným zákazníkem ActiveJet.cz i Vy!


, ,