Cartridge Canon

V kategorii cartridge Canon nabízíme inkoustové náplně a cartridge Canon za vynikající ceny do všech typů tiskáren Canon.

Myslíte si, že tak levné cartridge Canon nemohou být kvalitní? Omyl! Veškeré inkoustové cartridge mají díky použitým komponentům parametry téměř shodné s originálními produkty. Už nemusíte zbytečně utrácet, levné alternativní cartridge Canon ActiveJet je svoji kvalitou dokáží plně nahradit!

Zvolte alternativní cartridge Canon ActiveJet

Vyberte si ze širokého sortimentu inkoustů za vynikající ceny: černé, barevné, nové či renovované inkoustové cartridge Canon ActiveJet:

Cartridge do tiskáren Canon ve špičkové kvalitě

Většina cartridgí Canon je 100% nových, vyrobených z nikdy nepoužívaných komponentů. Testování a kontrola jakosti sestává z ověření parametrů: čas schnutí, hustota tisku, bod varu, viskozita, povrchové napětí, barevné spektrum a pH. Cartridge Canon ActiveJet, jejichž výrobce splňuje certifikaci ISO9001 a ISO14001, garantují špičkovou kvalitu originálních náplní, 100% kompatibilitu a spolehlivý provoz ve všech tiskárnách Canon.

Osobní odběr Brno, rychlé dodání celá ČR

Nakupte v našem eshopu ActiveJet a cartridge Canon si vyzvedněte ihned v našem skladě v Brně za internetové ceny! Nebo si je nechte zaslat:

O kvalitě cartridgí pro Canon se přesvědčilo již mnoho našich spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se věrným zákazníkem ActiveJet.cz i Vy!


, ,